Střecha pro vozíčkáře

O projektu

2 hlasy
Zkouším štěstí pro mé rodiče. V domě žije můj táta s maminkou a její bratr. Můj otec je už v důchodovém věku na vozíčku bez nohy. Maminka též nepracuje ze zdravotních důvodů, je kvůli zdravotním komplikacím víc jak rok doma.

Z finanční situace nejsou schopný zaplatit si střechu a to by to tak potřebovali. Na střeše je spoustu poničených tašek a prší dovnitř. Stačí trochu větší vítr a hned na dvoře jsou další úlomky. Moc bych jim chtěla pomoc, ale jsem matka na rodičovské a nejsem schopna jim to zaplatit a jak bych ráda. Ten dům miluju, ano je starý.
Ale má svůj příběh, nejprve byl dům 2kk, kde žil tatínek se svými rodiči. Pak v mladém věku udělal nástavbu a postavil další byt o velikosti 3+1, kde jsme s jako rodina žili. Je to mé dětství a to místo opravdu miluju. Nemluvě o výhledu z balkónu, kde jste opravdu u kraje lesa a ze 3/4 máte jenom přírodu, prostě dokonalost. Vidíte jak přijdou srnky a sledujete jak se pasou na kopci před barákem opravdu nádhera. Tím bych tedy chtěla moc poprosit o Vaši pomoc a ulehčit jim jedno trápení co se týče tohoto břemene. Děkuji moc Petra

Lokalita: Na okraji vesnice u lesa

Soutěžící: Petra Kopecká

Galerie

Prohlédněte si fotografie přihlášeného projektu:

Hlasovat