Střecha na dům

O projektu

1 hlas
Řadový jednopodlažní dům zděděný po prarodičích. Velikost 2+1, kde bydlí 2 dospělí, 1 dítě, 1 pes, 2 kočky a křepelky.

Dobrý den, dozvěděla jsem se o Vaší soutěži z rádia Blaník a tak zkouším poslat přihlášku. Vtip je v tom, že já sama bydlím v paneláku, takže novou střechu nepotřebuji, ale chtěla bych ji pro svoji kamarádku Pavlu Patrmannovou a její rodinu, která se shodou okolností narodila ve stejný den a rok jako já. 🙂 Známe se od školy, přes střední školu jsme se moc nevídaly a posledních asi 14 let se navštěvujeme.

Proč bych si přála střechu zrovna pro ni? Protože si myslím, že si ji zaslouží a taky bych ji přála v životě více štěstí. Má 47 let a tři děti. Dvě starší už s ní nebydlí a poslední Elenku má se svým třetím manželem (ty první dva stály za prd), který je naprosto úžasný, sportovec, šikovný, pracovitý a v domě toho hodně svépomoci opravil, ale jeho vážná nemoc mu zabraňuje pokračovat v jakýchkoli dalších opravách. V nemocnici je připravují na nejhorší. Pavla se o něho stará a také kvůli tomu přestala chodit do práce a protože je OSVČ, tak těch peněz moc nemají a žijí z jeho invalidního důchodu. Jeho zdravotní stav se zhoršil v prosinci 2022, po té následovala operace v lednu a spousta dalších zdravotních problémů. Moc bych si přála, aby se její manžel uzdravil a mohl pokračovat v opravách, ale jeho zdravotní situace je velice vážná a zatím mu to nedovoluje.
Vím, že takových srdceryvných příběhů Vám asi přijde spousta, ale zkusit jsem to musela. Pavlu mám moc ráda.

S přáním pěkného dne, kamarádka Radka Barčíková

PS: Obrázky domu Vám bohužel nepošlu, protože žádné nemám. Ale! Nápad! Stáhla jsem fotku z map. Tak posílám. 🙂 Ale fotka je moc velká a já ji opravdu neumím zmenšit a bez fotky mě to nechce pustit dál, takže se omlouvám a vkládám fotku se kterou se mi podaří odeslat přihlášku.

Lokalita: Velká Bystřice u Olomouce

Soutěžící: Radka Barčíková

Galerie

Prohlédněte si fotografie přihlášeného projektu:

Hlasovat