Střecha

O projektu

2 hlasy
Přemýšleli jsme, jak zlepšit naše bydlení a to, co nám chybí, je nová střecha. Šetří se nám na ni těžko a proto doufáme, že naše příběh vás osloví a pomůžete nám v našem úsilí o novou střechu. Budeme vděční za vaši pomoc a podporu!

Dobrý den,

rádi bychom se zúčastnili této soutěže s velkou nadějí, že nám to pomůže vyřešit problém, který nás trápí už dlouhou dobu. Jsme pár v důchodu a naše střecha potřebuje vyměnit. I když drží, jsme si vědomi toho, že je to jen otázka času a v nejbližší době bude nutné provést rekonstrukci.

Bohužel si však jako důchodci nemůžeme dovolit tak velkou investici, jakou výměna střechy znamená. Naše finance jsou v důchodu poměrně omezené a nejsme schopni si novou střechu sami pořídit. Vstoupili jsme tedy do této soutěže s nadějí, že by nám mohla nabídnout možnost změnit naši situaci.

Doufáme, že nám tato soutěž umožní získat novou střechu. Budeme velmi vděční, pokud nám tuto možnost poskytnete. Nová střecha by nám nejen ušetřila starosti a peníze, ale také by nám umožnila bezpečnější a pohodlnější bydlení.

Snažili jsme se o naší střechu postarat co nejlépe, ale bohužel se s věkem některé věci prostě opotřebují a vyžadují výměnu. Jsme přesvědčeni, že nová střecha by pro nás byla obrovským přínosem a pomohla nám udržet si kvalitní bydlení po mnoho let. Díky Vaší soutěži bychom mohli získat moderní a trvanlivou střechu, která by nám umožnila snížit náklady na energie a údržbu.

Děkujeme vám za pozornost a těšíme se na vaši odpověď.

S úctou,
Jan a Eva Hudská

Lokalita: Koberovy 162

Soutěžící: Eva Hudská

Galerie

Prohlédněte si fotografie přihlášeného projektu:

Hlasovat