Dukelská

O projektu

38 hlasů
Dvoupodlažní rodinný dům 60 let starý, před 30 lety rekonstrukce (po těch letech jako kdyby nebyla). Část střechy eternit a část střechy plech. Půda není pochozí, leda po čtyrech. Při vítru fouká pod plechy. Nyní rekonstruujeme, zatím v něm nebydlíme.

Dobrý den, jsme mladá rodina, která koupila v loňském roce dům. Nutně jsme potřebovali změnu a mít společný doživotní projekt. Dům jsme si zamilovali kvůli jeho lokalitě, rozložení pokojů a prostorné zahradě pro hraní naší dcery a psa. Šli jsme do toho i s tím, že jsme věděli, že nám nevystačí peníze na vše, co by jsme s domem chtěli provést. Samozřejmě i pravidlo ,,kopneš do starého baráku a už jenom kopeš,, platilo u nás dvojnásob. Vše se opožďuje, peníze mizí a na některé věci nezbývají peníze vůbec. A právě nová střecha od Vás by nám dozajista velmi pomohla. V patře ve dvou pokojích mirně zatéká, na co jsme přišlí až díky vydatným deštům. Počítali jsme s nastěhováním do domu nejpozději do vánoc 2022 a to bohužel nevyšlo a ještě stále nebydlíme. Proto by bylo fajn kdyby se udělala nová střecha, nám by to finančně strašně pomohlo a opadl by z nás neustálý stres z počasí, jestli bude pršet, jak moc, apod. Partner i přes zdravotní komplikace (transpl.ledviny) je šikovný a spoustu věcí zvládne sám nebo se je naučí, ale na pokládku střechy si sám netroufne, už jen kvůli strachu z výšek a nedostatku zkušeností.
Děkujeme za možnost zapojit se do hry a samozřejmě přejeme střechu všem zúčastněným :). S pozdravem Pavlína Živná a Petr Švec

Lokalita: Dukelská 911

Soutěžící: Petr Švec

Galerie

Prohlédněte si fotografie přihlášeného projektu:

Hlasovat