Domeček pro dvě kámošky. Mamka s 14ti letou dcerou si plní svůj sen – renovují domek v Jižních čechách.

O projektu

3 hlasy
Rekonstrukce malého rodinného domku v Jižních Čechách. Interiery jsou již kompletně zrenovované, elektrika, voda, odpady, koupelna, podlaha. Nová kachlová kamna. Teď je potřeba nová střecha a fasáda.

Dům jsem koupila před 10ti lety na hypotéku. K domku přiléhá zahrada o 2 tis. m2. Bydlím zde já a moje 14ti letá dcera. Na vlastní náklady jsem již zrekonstruovala interiery – voda, odpady, elektrika. Srdcová záležitost jsou kachlová kamna kterými vytopím obývací kuchyň a částečně přilehlou ložnici. V kamnech peču a vařím na nich. V budoucnu se připojí výměník a budu s nimi vytápět okruh. Kamna jsem pořídila rozebrané z druhé ruky, jejich kompletace trvala téměř rok. Pyšná jsem i na staronové parkety. Také koupené z druhé ruky – rozebrané ze staré tělocvičny. Přítel parkety přilepil, já jsem si je sbrousila a nalakovala. Nyní mě čeká větší projekt – střecha a fasáda.
Zahradu jsme loni oplotili. Jako kůly jsem použila štípaný akát na který jsme natáhli oplocenkové pletivo. Chci zde chovat Lamy krotké a Lamy alpaky.

Lokalita: Člunek 57

Soutěžící: Vlasta Tlustá

Galerie

Prohlédněte si fotografie přihlášeného projektu:

Hlasovat