Bydlení pro handicapovaného syna

O projektu

192 hlasů
Chalupu z roku 1878, opravujeme již 15 let. V roce 1997 byla zasažena velkou povodní. V květnu 2021 nás postihla lokální povodeň, byly zničeny veškeré podlahy a vybavení v přízemí. Dům chceme spravit pro syna, má DMO. Nyní zatéká a střecha by nám pomohla.

Syn, který se narodil předčasně (dětská mozková obrna) strávil celé dětství na této chalupě. Tu naše rodina vlastní od roku 1972. Před 15 lety jsme ji odkoupili a chtěli jsme zajistit bydlení pro nás a syna na stáří. Manžel jde letos do důchodu, ale síly na stále trvající
rekonstrukci docházejí. Co jsme vybudovali za 10 let nám vzala povodeň. Letos v květnu slavíme 30. výročí sňatku, byl by to pěkný dárek a  zároveň naděje, která nám dodá hodně síly do další let. Střecha je původní, jen vyspravena v roce 1975. Tašky se začínají drolit a lokálně zatéká.
Toto místo je pro nás oáza klidu, bezpečí a vlídných sousedů. Zde na naší polosamotě u lesa nacházíme potřebný klid a pohodu. Nová střecha by byla inspirace pro další etapu našeho života. Moc všem děkujeme za přízeň.

Lokalita: Píšť , okres Opava

Soutěžící: Pavla Ježková

Galerie

Prohlédněte si fotografie přihlášeného projektu:

Hlasovat